Radijo Nustatymo Įtaisas, Spy Kamera Jutiklis Su Tūrio 102*52.5*21.5 mm

Radijo Nustatymo Įtaisas, Spy Kamera Jutiklis Su Tūrio 102*52.5*21.5 mm

€74.08
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
 • Žymos: mažas šnipinėjimo prietaisas, daug mini kamera espion, kamera jammer prietaisas, kamera hider nešiojamas kompiuteris, "nokia" telefonas x6, kamera paslėptas spy, tangmi spy kamera, wifi, mini spy, spy kamera, wifi spy, mini kamera espion 4.

VS318 Super detektorių Instrukcija

VS318 priimti iš anksto technologija vokietija, naudojamas rūšių Klaidą , automobilinis seklys , Bevielis pinhole kamerą , Mobilųjį telefoną slaptas programinės įrangos , prietaisų kazino sukčiai ir pan .Šią funkciją galite susitikti Karinės/ policijos survedillance , Jis gali aptikti, Eletrical šaltinis , todėl bus apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo žalos Eletromagnetic spinduliuotės.Ji priima skaitmeninės gavimo modelio skirtumas nuo kitų detektorių , vienas plėsti aptikimo dažnis domeno , išvengti trikdymo nuo trukdžių signalo gyvenimo .antra, yra geresnis jautris , privalumas yra tai, kad nesvarbu, kaip stipriai signalo perdavimą , galite lengvai surasti jai reguliavimo rankenėlė .Taigi tai yra labiausiai pažengę nešiojamos belaidžio tinklo signalo aptikimo įranga .Normalus belaidžio detektorius gali aptikti ne CDMA siganl , jei jūs surinkti jį per Kinijos Telekomunikacijų , normalus detektorius niekada signalą , nes CDMA mobiliojo telefono sutartis buvo išrasta JAVKarinių , ji yra radijo dažnio perderinimo technologija , vadinama code division multiple access , tai sunku aptikti , priežastis yra mažų perduodama galia .Taigi G318 yra tiksliai nustatyta, kokių CDMA mobiliojo ryšio protokolą, stebėjimo įranga.

Panel & funkcija

Įranga rankinius , kairėje Viršuje yra antenos , artimųjų keičiasi DC uosto , teisė yra jautrumo reguliavimo rankenėlę .šviesos bus, kai visiškai nemokamai .Antrasis yra maitinimo jungiklis indikatoriaus , bus užgesinti, kai nepakanka energijos .Trečios iki dešimtos yra Nustatymo instrukcijas , signalas nuo silpnos iki stiprios , jei apšvietimas , gamins "beep" garso , garsas yra svarbiau , signalas yra daugiau stiprus .dešinėje apvalų mygtuką ir maitinimo jungiklį .

Instrukcijos

1. Pasukite jungiklį ( mygtuką aukštyn ) , antra led žibintai , reiškia, galia dirbti normaliai .Pasukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę iki didžiausio , įveskite telefonui veikiant laukimo režimu .Jei gauna stipresnis aplinkos signalų , tada nustatykite rankenėlę atgal , atsižvelgiant falsh ne daugiau kaip penktąjį šviesos .

2. signalas yra pilnas , garsas bus greitesnis .

3. kai šviesos juostų yra pilnas ir šviesus , garsas yra daugiau greitai , reiškia, ji yra netoli tikslo .Jei mes nustatykite rankenėlę atgal, kai signalas yra stiprus , todėl jis yra lengvai rasti tikslą objektas .

4. Dėl didelio jautrumo, todėl mes galime gauti siganl Mobiliųjų telefonų bazinės stotys, televizijos programų transliavimo stotis kelyje .Jei norite rasti automobilių GPS , pls ratai jį į vietą su silpnas signalas , taip pat pls nustatyti įranga, ryšių, kaip airplane mode , tada detektorius gali dirbti .Jei nėra tikslo kambaryje , bet detektorių bus signalą tuo metu, greičiau bus .

1) Savo ryšių įranga atitiks kodas bazės stationin laiko ir automatinis.

2) tikslinės yra šalia kambarių , o gal į kitą kambarį , ar kas nors skambino į kitą kambarį .

3) Per arti prie belaidžio maršrutizatoriaus.

Pagrindinis bruožas-Profesionalūs radijo aptikimo įrenginys , didelio jautrumo , reguliuojamas threshod , daug įvairių dažnių aptikimo Lengva naudoti ( tik jungiklis +jautrumo rankenėlę ), Garso ir šviesos signalo indikatorius, tiksli ir patikima.gali aptikti Mobile, unicom, telekomunikacijų , 2G,3G, 4G kortelę už klaidas ir locator gali detektorius Didelės spartos įkelti GPS locator paketinių locator gali detektorius 1.2 G/2.4 G bevielio vaizdo kamera gali detektorius paslėptas 5.8 GHz belaidžio ryšio fotoaparato ir belaidės slapto pasiklausymo.

Technika Duomenys:

Dažnio Diapazonas

1 MHz-8000MHz

aptikimo dinaminis diapazonas

>73Db

aptikimo jautrumas

≤0.03 mw ( pagrindinis dažnis )

Aptikti Diapazonas

2,4 GHz belaidė kamera 15 ㎡ (standartinis 10 mw kamera)

1.2 GHz belaidžio ryšio fotoaparatą 10 ㎡ (standartinis 10 mw kamera)

Mobiliųjų 2G,3 G, 4 G: 10㎡

Nurodant

9 lygio LED šviesos

Instrukcijos

modulations garso instrukcijos

Galia

built-in), 3,7 V 800mAh ličio polimerų baterija

Darbinė Srovė

60 mA

Darbo laikas

10-15 val.

Medžiaga

aliuminio lydinys

Svoris

160g

Tomas

102x52.5x21.5 mm

Prašymas

1. Ar automobilį ar buveinė yra būti įdiegtas belaidžio ryšio klaidas ar vietos stebėjimą

2. Ar jūsų mobilusis telefonas yra slapto pasiklausymo ar nenormalus (perduoti kai mobilusis telefonas budėjimo režimu, be jokios priežasties )

3. Ar yra bazinės stoties spinduliuotės aplink jūsų darbo aplinka ir gyvenamasis pastatai

4. SMS siųsti ir gauti signalą , mobilusis Internetas , mobilieji telefonai perjungti ir apie telefoną

5. Nustatyti belaidžio tinklo signalus , judriojo ryšio bazinių stočių ir belaidės stebėjimo sistemos

6. Ar padaryti žalos žmogaus organizmui, kai Namų ūkio prietaisai, pvz., mikrobangų krosnelės nutekėjimas.

 • Tomas: 102*52.5*21.5 mm;
 • Aptikti Range3: Mobiliųjų 2G,3G,4G 10 kvadratinių metrų;
 • Aptikti Range2: 1.2 GHz Belaidžio ryšio Fotoaparatą 10 kvadratinių metrų(Standartinis 10 mw Kamera);
 • Dažnio Diapazonas: 1MHz-8000MHz;
 • Darbo laikas: Po 10-15 Valandų;
 • Medžiaga: aliuminio lydinys;
 • Aptikti Range1: 2,4 GHz Belaidė Kamera 15 kvadratinių metrų (Standartinis 10 mw Kamera);
 • Aptikimo jautrumas: <Nuo 0,03 mw (Pagrindinis Dažnis)
 • Galia: Built-in), 3,7 V 800mAh Ličio Polimerų Baterija;
 • Prekės Pavadinimas: jammpro
 • aptikimo dinaminis diapazonas: >73db;
 • Modelio Numeris: VS318